Медицина и друштво: накнадни упис оцена за студенте који су испит положили код доц. Виде Јеремић Стојковић у фебруарском року

Накнадни упис оцена за предмет Медицина и друштво за студенте који су испит положили код доц. Виде Јеремић Стојковић у фебруарском испитном року биће организован у среду 12.04.2023.године.
У индексу ОБАВЕЗНО претходно попунити податке о полагању испита:
„Назив предмета” – Медицина и друштво; „Назив предиспитне обавезе” унети у три реда – Медицинска социологија, Медицинска етика, Социјална медицина; „Датум полагања” – 21.02.2023.
Индексе оставити на обележеном месту на полици испред Катедре хуманистичких наука од 08:00 до 11:00. Потписани индекси се преузимају на истом месту, истог дана од 13:00 до 15:00. Није неопходно лично доношење индекса.

Катедра хуманистичких наука